Бульвар Свободи 10
м. Вінниця
Пн- Сб З 8:00 до 20:00
Нд З 9:00 до 18:00

Електрокардіографія (ЕКГ)

Електрокардіографія (ЕКГ)

Електрокардіографія (ЕКГ) — безболісний, неінвазивний, доступний метод дослідження електричних імпульсів серця. З його допомогою можна зафіксувати порушення ритму, провідності, дослідити наслідки ішемічної хвороби серця у людей різного віку. Обов’язковим цей метод обстеження є при підозрі на інфаркт міокарда

Де можна зробити кардіограму серця у Вінниці? Ми рекомендуємо наш центр, оскільки до кожного діагнозу і стану підходимо комплексно, а призначаємо лише те, що дійсно потрібне пацієнтові. 

В яких випадках потрібна ЕКГ?

Вінниця має власний кардіологічний центр, який займається допомогою хворим у стадії загострення хвороби. 

А ось у плановому порядку для профілактичного контролю здоров’я направити на ЕКГ може сімейний лікар, терапевт, педіатр або кардіолог. Золотим стандартом за відсутності скарг є проходження діагностики раз на рік. Підставами для позапланової ЕКГ є також вагітність, підготовка до хірургічного втручання, запис до спортивної секції, участь у спортивних змаганнях, призов на військову службу.

Ціна ЕКГ доступна і зрозуміла. У приватному медичному центрі ви зможете уникнути черг, тривалого очікування результатів, а розшифруванням кардіограми займатиметься професійний кардіолог, який приділить цьому процесу достатньо часу.   

Невідкладно пройдіть обстеження за таких симптомів:

  • біль у ділянці серця;
  • відчуття ядухи;
  • перебої ритму;
  • больові відчуття, які від грудини передаються у щелепу, плече, руку;
  • часті коливання артеріального тиску.

Як відбувається діагностика?

Обстеження відбувається у лежачому положенні. На грудях та гомілках пацієнта закріплюють датчики, які фіксуватимуть імпульси серця впродовж 10-30 секунд. Потім кардіолог розшифрує отриманий запис і повідомить вас про результати. 

Для зручності проведення електрокардіографії вдягніть на приймання до лікаря одяг, який дозволяє легко оголити тіло до поясу та дати доступ до гомілок.  Важливо під час запису імпульсів серця не рухатись, не розмовляти, але рівномірно дихати. Отож для точності діагностики перед її початком заспокойтеся, зробіть паузу після інтенсивної ходьби, трохи помовчіть.