Лабораторна діагностика — один з ефективних способів дослідження стану організму. Він необхідний лікареві для того, щоб встановити, уточнити чи спростувати діагноз. Біологічні матеріали (кров, сеча) відображають процеси, які відбуваються з органами і системами. Отож аналізи демонструють динаміку лікування, дозволяють вчасно і правильно вносити корективи у призначення.
Медична мережа «Світ здоров’я» співпрацює з сертифікованою європейською лабораторією, укомплектовану сучасним високоточним обладнанням. Усі дослідження, які призначають наші фахівці, ви можете швидко і зручно зробити на місці, не витрачаючи часу на переміщення по Вінниці. Прилади вчасно проходять калібрування та перевірку на відповідність стандартам технічного стану.
Результати діагностики, за вашим бажанням, вам надішлють в електронному вигляді на пошту чи в обраний месенджер.
Наші лаборанти делікатно і з повагою ставляться до емоційного стану людини під час маніпуляцій. Якщо у вас або вашої дитини є страх крові, уколів, просто повідомте про це.
Загальний аналіз крові може бути призначений у межах профілактичного огляду для оцінювання стану здоров’я, а також тоді, коли ви хворієте, для розуміння змін в організмі.
Аналіз крові у дітей потребує певної підготовки. Здавати кров важливо натще, тобто відмовитись від вживання їжі після опівночі. Сік, чай та компот також вилучити з раціону, а за кілька діб до обстеження обмежити в меню шкідливі, жирні, солодкі продукти. Вони можуть спровокувати похибку у деяких показниках.
Не обманюйте дитину, розповідаючи, що просто йдете гуляти. Розуміння процесу захистить від раптової істерики, коли маля зрозуміє, куди саме прийшло. Про страх аналізів або можливі реакції на саму маніпуляцію краще заздалегідь попередити лаборантів. Візьміть з собою улюблену іграшку дитини, яка допоможе їй почуватися більш комфортно.
Біохімічний аналіз крові дозволяє детально оцінити концентрацію певних речовин в організмі та на основі отриманих даних зробити висновок про функціональний стан того чи іншого органу: нирок, печінки, підшлункової залози.
Аналіз важливо проводити натщесерце, а у разі обов’язкового вживання ліків від хронічних захворювань — до першого ранкового приймання.
Вживання деяких продуктів за кілька днів до аналізу також здатне істотно вплинути на показники, тож перед обстеженням на білірубін, сечову кислоту, глюкозу крові, важливо порадитись з сімейним лікарем і виключити окремі виді їжі з раціону.
Здача крові з вени відбувається за тими ж правилами, що й інші аналізи: натще та з певними обмеженнями щодо окремих продуктів харчування. Немовлятам варто зробити кількагодинну паузу між прийманням грудного молока (прикорму) та взяттям крові.
Аналіз сечі є важливим для оцінки роботи нирок, сечового міхура, виявлення запальних процесів в організмі. Для аналізу використовують першу вранішню сечу, яку важливо зібрати у стерильний контейнер.