Бульвар Свободи 10
м. Вінниця
Пн- Сб З 8:00 до 20:00
Нд З 9:00 до 18:00

Вакцинація дорослих

Зазвичай при правильному лікуванні  CОVІD-19 минає за два тижні. Утім, після одужання може розвинутись постковідний мультифокальний синдром, який потребує обов’язкового медичного супроводу. Залежно від ваших скарг ми долучимо до нього сімейного лікаря, інфекціоніста, кардіолога, невропатолога, вертебролога. 

Якнайшвидше зверніться по медичну допомогу, якщо виникли такі симптоми:

  • підвищена температура зберігається, а тест на CОVІD-19 вже негативний;
  • порушення сну;
  • біль у м’язах та суглобах;
  • дискомфорт у різних відділах хребта;
  • головний біль;
  • загальна слабкість;
  • сонливість протягом дня;
  • депресивний стан;
  • надмірна і безпричинна дратівливість; 

Важливо з’ясувати причину порушення: реакція на вірус або ж загострення хронічного захворювання. Під контролем наших лікарів ви матимете ефективну реабілітацію та швидко відновите своє здоров’я.

Вакцинація від вірусного гепатиту В

Вакцина, введена у дитинстві, не гарантує пожиттєвого захисту. Рівень антитіл з часом знижується. Щоб пересвідчитись у надійності імунітету, варто зробити аналіз на антитіла до гепатита В у лабораторії медичного центру «Світ здоров’я». 

Окрема категорія – люди старшого віку, яким вакцинацію від цього вірусу у дитинстві не проводили. Гепатит В є невиліковним і спричиняє незворотні зміни тканин печінки. Заразитись ним можна через найменше травмування шкіри або слизових. 

Процес вакцинації простий. Це триразове введення препарату за графіком: 0-1-6. Тобто сьогодні, рівно через місяць і через шість місяців після першого щеплення. 

Правець. Вакцинаціям

За дитячим календарем щеплень, затвердженим МОЗ України, останнє введення від правця проводиться у 16-річному віці. Далі важливо з’являтися у пункти вакцинації кожні 10 років. 

Ця інфекція викликає параліч. Укуси тварин, подряпини і рани, отримані під час роботи з ґрунтом, травмування іржавими предметами – все це становить потенційну небезпеку, коли у вас немає захисту від правця.   

Якщо ви пропустили чергове щеплення або не пам’ятаєте, чи робили його взагалі, зверніться до наших лікарів. Вони допоможуть поповнити імунний резерв антитіл, розробивши графік вакцинації за схемою 0-1-6. 

Менінгококова інфекція

Стала особливо небезпечною у комплексі з CОVІD-19. На тлі коронавірусу легені стають вразливими до пневмоній, частину з яких викликає саме менінгококовий збудник. 

У дорослих ця менінгококова інфекція може мати важкий перебіг, ускладнений енцефалітом. Серед дітей, на жаль, нерідко спричиняє загибель. 

Вакцинація дітей і дорослих відбувається раз за життя, але  поки що не внесена до обов’язкового державного календаря щеплень.

Інфекціоністи «Світу здоров’я» наполегливо радять скористатися можливістю нашого центру й убезпечити себе від підступної недуги. Наші лікарі проведуть ретельний огляд перед введенням вакцини і здійснюватимуть спостереження за вашим наступним самопочуттям.  

Вітряна віспа

Вакцинація від вітряної віспи у дорослому віці полягає у дворазовому введенні вакцини з інтервалом від 4 до 6 тижнів. Сформованих організмом антитіл вистачить на все життя. Таке щеплення особливо актуальне для вас у період репродуктивного планування. Адже «вітрянка» під час вагітності чи лактації – невиправданий ризик. 

Тож про захист свого здоров’я і здоров’я малюка варто потурбуватись завчасно!

Ваш найближчий пункт вакцинації – поруч: медичний центр "Світ здоров'я", бульвар Свободи, 10 (мікрорайон Поділля), м. Вінниця.